................خاکنوشتـ .......... ـه................

در اینجا یک خاک که از خاک زاییده شده و به خاک برمیگردد ، مانند باقی خاکیان ، سعی میکند خاکی بنویسد و بس

................خاکنوشتـ .......... ـه................

در اینجا یک خاک که از خاک زاییده شده و به خاک برمیگردد ، مانند باقی خاکیان ، سعی میکند خاکی بنویسد و بس

٢٩/٤/٩٠-ساعت ٢:٤٧

چهارشنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۰، ۰۵:۴۹ ب.ظ

راستش دیشب خیلی خسته بودم. وقتی خونه اومدم بعد از نوشتن سفرنامه خوابیدم. دوستم ایمان ساعت ١٢ بیدار شدو رفت زیارت ولی من خیلی خوابم می آمد و ساعت رو کوک کردم برای ٢:٣٠ ولی بازم خوابم می اومد و خوابیدم تا دم اذان صبح. دم اذان صبح بلند شدم و وضو گرفتم و رفتم حرم. نماز را خواندم و برگشتم هتل و خوابیدم. 

ساعت ٩ صبح از خواب بلند شدیم و رفتیم صبحانه خوردیم و اوون موقع دیگه سرحال سرحال بودیم. اومدیم تووی اتاق و من شروع کردم به شستن خاک شیر. یک لیوان شستم و گذاشتم تمیز بشه. برای اذان ظهر ساعت١٢ رفتیم به سمت حرم. در این بین از مسؤل کاروان پرسیده بودم که از کجا می تونیم از این کتاب های ادعیه بخریم. ایشون هم بهم گفتند و قبل از نماز رفتیم دوتا دونه خریدیم. با دیدن و پیدا کردن و خریدن این کتاب کمی خیالم راحت تر شد که چیزی رو در دعا از قلم نندازم. بگذرد بعد از نماز ظهر و عصر که ٢ رکعتی اقامه شد. رفتیم اوون صحن پشتی که می گفتند ٢-٣ ماهه که ایرانی ها ساخته اند. هواش خیلی خنک و خوب بود. یک جارو روبروی کولر پیدا کردیم و نشستیم و دعای امین الله رو خوندیم و ...الی آخر. 

تا ساعت ٢ بود که برگشتیم هتل برای ناهار. چشمتان روز بد نبیند باز هم مرغ ،به قول یک از بچه ها الان دیگه قدقد می کنیم از بس مرغ خوردیم. حالا هم نشستم توی اتاق و دارم خاطره می نویسم. بعدشم می خوابم تا ساعت ٣:٣٠ که قراره بریم مسجد کوفه.جاتون خالی یک معجونی درست کردیم با محتویات : آب +خاکشیر+٢ تا قرص جوشان + آبلیمو تازه + شکر. بخریم ببینیم چی میشه.  

  • چهارشنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۰، ۰۵:۴۹ ب.ظ
  • محمد محسن بزازان

نظرات  (۱)

سلام، مگر ساواکی ها، ببخشید منظورم سپاه و نیروی قدس بود، در عربستان هم مقاطعه کار هستند که می‌خواستند این عرب رو در آمریکا بکشند. فکر می‌کنم تو ایران همه شرکتهرا خریده باشند و چون جا تنگ شده رفتند تو عربستان هم شلوغ کنند تا قرارداد ببندند. چند سال پیش موقع افتتاح فرودگاه اینها باند را اشغال کردند و زوری قرارداد گرفتند. همه چیز پول هست. چون دزدها زیاد شدند منظورم احمدی‌نژاد و دار و دستش، سپاه باید در خارج سفیر عربستان را بکشه تا قرارداد بگیره. واقعا که کشورمون پیشرفت کرده. یا صاحب الزمان با نام تو اینها جنایت کردند و اسمش را اسلام گذاشتند. امام خمینی وقتی‌ فوت کردند یک قران نداشتند شرم بر شما.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی