................خاکنوشتـ .......... ـه................

در اینجا یک خاک که از خاک زاییده شده و به خاک برمیگردد ، مانند باقی خاکیان ، سعی میکند خاکی بنویسد و بس

................خاکنوشتـ .......... ـه................

در اینجا یک خاک که از خاک زاییده شده و به خاک برمیگردد ، مانند باقی خاکیان ، سعی میکند خاکی بنویسد و بس

پسر کو ندارد نشان از پدر ..

سه شنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۰، ۱۲:۳۹ ق.ظ

امروز به طور خیلی غیر منتظره ای متوجه شدیم که علی مطهری قراره در دانشگاه صنعتی امیرکبیر سخنرانی کنه ؛ پس تصمیم گرفتیم قید کلاس را بزنیم و به این سخنرانی برسیم . ساعت 4 قرار بود شروع بشه که حدود 4:15 سخنرانی شروع شد . این سخنرانی از سوی کانون اندیشه ی مسلمان دانشگاه امیر کبیر برگزار شده بود .  از گلایه ها که بگذریم ( که بعدا می گویم ) . باید به عقاید و نظرات این آقا پرداخت . در این نوشته ها غالبا عین سخنان ایشون رو اوردم :

-          ایشون ادعا کردن آقای خامنه ای از 10-12 سالگی ایشون رو میشناسن و توی قضیه ی رد صلاحیت ازشون دفاع کردن !

-          ایشون ادعا کردن 81 واحد مکانیک پاس کردم و بعد از به شهادت رسیدن پدر احساس وظیفه کردم(!) و چیزی حدود 63 کتاب از ایشون رو بنده تدوین کردم و به شدت با کتاب های استاد شریعتی انس گرفته ام (!) و در مقام تشخیص ، تشخیص من از همه قوی تر است (!) ؛ من کسی بودم که برای اولین بار انحراف دولت را تشخیص دادم و اعلام کردم،  که این ناشی از انس عمیق بنده با کتب شهید مطهری است !!

-          ایشون مجلس رو نهادی برای مقابله با سرکشی های دولت دوسنتن و گفتن دولت نهادی فساد آور است .

-          ایشون دموکراسی را اینطور تعریف کردن که مردم راننده اند در مسیر دموکراسی ولی مسیر مشخص است . و مثالی هم زدند که (( از ملانصر الدین پرسیدند به کجا میروی گفت هر جا که الاغم برود )) (!) ؛ امیدوارم در مثل مناقشه باشد .

-          در پاسخ به این که آیا اگر رد صلاحیت میشدید باز هم رای میدادید گفتند : بله . باید مشارکت حداکثری باشد ؛ در جایی دیگر هم دوستان پرسیدند قبول دارید نظام شما را برای رای جمع کردن آورده است ؟ که برآیند جوابشون آری بود . و همچنین گفتند ، هر مقدار مشارکت بیشتر باشد دست مستکبران کوتاه تر خواهد شد .

خوب تا اینجا همه چی گل و بلبل ، من خوبم ، شما خوبی ، خدا هم خوبه دیگه جتما J

-          ظاهرا ایشون در طرح نظارت بر نمایندگان رای منفی داده بودند که در جواب گفتن که این طرح نمایندگان را محدود می کند (!) . آقای مطهری شما اگه محدود نشی که آسمون و زمین رو به چالش می کشی . به قول خودتون سوال کردن که عب نداره ، اگه لازم باشه از پیامبر خدا هم سوال می کنیم از خود خدا هم سوال می کنیم ( همان حرف هایی که تو مجلس ششم لندن نشین ها می زدن ) .

-          درباره ی ماجرای اعتراض به طرح وقف دانشگاه آزاد گفتن : آقای رسایی و کوچک زاده و ... یه سری اراذل و اوباش (!)  رو با ماشین با پلاک سازمانی اوردن رو به رو مجلس بهشون ساندیس و کیک دادن گفتن شعار بدید مرگ بر ضد ولایت فقیه و مترسک رئیس مجلس رو اوردن و .... . آقای مطهری حواست کجاس ؟ انگار داری دوباره از رو شکم حرف می زنی . داری به ما دانشجویان بسیجی میگی ارازل و اوباش . داری صاف صاف تو چشم ما نگاه میکنی و به بخش عظیمی از ملت توهین می کنی ، نمی دونم آیا کسی بوده که شما رو ادب کنه ؟؟!؟!؟!؟ . اگر ما اراذل و اوباشیم پس اونایی که اومدن شیشه ی بانک ها و مغازه ها رو شکستن چی بودن ؟؟ در این میان یکی از دانشجو ها از میان جمع بلند شد و گفت : آقا چی داری میگی من خودم با اراده ی خودم اومدم کسی منو نیورده بود ! برگشت گفت : بهتون تلفن زده بودن که بیاین ! دانشجو گفت : به من زنگ زده بودن ؟؟ با لحن مسخره آمیزی گفت : من نمی دونم حتما به خودت زنگ زده بودن دیگه . ( همه خندیدندL )

-          در رابطه با لفظ های زشتی که استفاده کردن گفتن : من از آقای کوچک زاده معذرت خواهی کردم . و در جواب به اینکه شما ادب لازم رو ندارید گفتن : من از بچگی ادبیاتم ضعیف بوده و ریاضیم قوی بوده (!) ( یکی برگشت گفت پس حتما عموزاده هاتون تو فریمان که دارن پول پارو می کنن ادبیاتشونن قوی بوده و ریاضیشون ضعیف بوده )( اظهار بی اطلاعی 30 درصدی از میلیادر شدن عموزاده ها با اسم شهید مطهری ) ( آخه شما بفرمایید عموزاده هاتونو اول جمع کنید ) .

-          ایشون گفتن هیچ وقت از جنبش سبز حمایت نکردم ولی هرجا کسی مظلوم واقع میشه باید دفاع کرد ( همه کف زدند L)(!) . یکی از دوستان گفت : تو فتنه ی 88 اینهمه بسیجی شهید نشدن ؟ آیا اینا مظلوم نیستن ؟ و در جواب گفتن : خوب چرا از بسیج هم شهید دادیم . گفتن : البته به آقای موسوی هم انتقاداتی دارم (!)

-          می گفتن شخص ولایت فقیه رو قبول دارم ولی انتقاداتی دارم در باره ی حوادث بعد از انتخابات 88 ( هیچ موقع از واژه ی فتنه ی 88 استفاده نکردن )( آخه تو این مدت که نماینده ی مجلسی – دوسال هم از انتخابات گذشته – نمی تونستی بری از آقا سوال کنی و برا ملت شبهه درست نکنی ؟)

-          هیچ وقت نباید آزادی را فدای امنیت ملی کرد (!)

-          همچنین گفتن : اینکه ما کاری کردیم که رسانه ی خارجی خوشحال شد ، پس غلط است ، این برداشت غلطی از صحبت امام است (!) . شاید اصلاحی در میان باشد که آنقدر نفعش بزرگ باشد که یک ضرر توش بی معنا باشد (!) ( یعنی اگر یه قانون و اسلام به فنا رفت مشکلی نداره ؟؟ یه چیزی براتون  تعریف کنم : فداییان اسلام به رهبری سید مجتبی نواب صفوی و با همکاری آیت الله کاشانی و مصدق تونستن مصدق رو با شرط انجام احکام اسلام که یکیش بسته شدن مشروب فروشی ها بود ، نخست وزیر کنن . وقتی مصدق نخست وزیر شد گروه فدایی دیدن هنوز مشروب فروشی ها بسته نشده و کار ادامه داره . مصدق برگشت گقت : میدونید سالانه چه در آمدی از فروش مشروب بدست میاد ؟؟؟؟(!) . ظاهرا اینجا هم نفع بزرگتر از حکم صریح اسلام پیدا شده (!) )

-          و اگر بخواهم خودم یکم از ایشون بگم . ایشون هیچ بویی از ادب نبردن و به هیچ وجه از این نظر صلاحیت ندارن . جوری جواب دانشجو های بسیجی رو میدادند که بعضا مسخره آمیز بود و در اواخر جلسه باعث هو شدن دوستان شد که تاسف برانگیز است که جوانانی که مومنند و اهدافشان و آرمانهاشون الهیه توسط یک عده معلوم الحال هو شوند . پناه می برم به خدا.

و یک انتقاد از خودمان :

در ابتدای جلسه تو تن از دوستان وسط صحبت های ایشون پریدن و داد و بیداد کردن و جو رو متشنج کردن . خوب این تاثیر گذاشت در روند جلسه و به ما اجازه نداد نتیجه ی مطلوب رو بگیریم . این در صورتیه که اگر یکم مراعات می کردیم ، می تونستیم این عامل خورنده ( مغز خوار ) رو به چالش بکشونیم . متاسفم برای خودمون .

و برایند جلسه برای من این نتیجه رو داد که : پسر کو ندارد نشان از پدر ..  

 

 • سه شنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۰، ۱۲:۳۹ ق.ظ
 • محمد محسن بزازان

نظرات  (۳)

عاشقشم
اسم وبلاگت رو بذار شعبه ای از فالس نیوز
چون به سلیقه خودت اون بخش هایی رو که میخوای انتخاب میکنی و بقیه رو میبری و دروغ هم قاطیش میکنی و در پایان هم نتیجه گیری میکنی
 • سُها بــــ
 • عکـــــــــــــــــــــس عالی! :)))
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی